Maluji: Nový obraz a andělská zásilka

11.03.2022

O tom, že jsem se opět vrátila k malování, jsem tady už myslím psala. Chystám se na plno krásných věcí, ale je potřeba doplnit si k tomu zase nějaký ten materiál. Nedávno jsem se pustila do obrazu slona, který bude vyjadřovat sílu, odvahu a dodávat energii. A to by nešlo bez patřičných léčivých kamenů, které by jeho sílu ještě zvýšily.

I když měl být slon pro mě, nakonec se tak moc líbil kamarádce, že jsem se rozhodla jí do dát k narozeninám. Jeden z kamenů je proto achát, dávající sílu, odvahu a podporující uzemnění a stabilitu. Druhý kámen je pak ametyst, kámen, který patří ke znamení ryb, což kamarádka je.


Kameny jsme zkoumali na různých e-shopech, ale nejvíce mě okouzlil andělský e-shop Marušky Neumannové, která mimo jiné tvoří krásné energetické obrazy andělů. Sleduji ji na Facebooku už několik let, takže nebylo nad čím váhat. Kamarádka si tam vybrala ještě přívěšek se stromem života a sypmatická paní Maruška nám poslala jako dárek kalendář s jejími krásnými anděly.


Na celý sortiment andělského obchodu Care of Angel se můžete podívat ZDE. Určitě doporučuji, protože je skutečně na co se dívat a čím potěšit oko i srdce. Paní Marušce moc děkuji za rychlou zásilku plnou pozitivní energie. :)

Vaše Sabina alias Anna Beatrix