Nová kniha Seznamka je pokřtěna

24.06.2022

Den 23.6.2022 se stal pro mě, jako pro spisovatelku, další historický okamžik. Byla pokřtěna moje knižní novinka z nakladatelství Lirego - Seznamka. Stalo se tak v městské knihovně ve Velešíně a akce to byla opravdu nádherná.


Nekřtila se jen Seznamka. Spolu se mnou byl přítomný i můj dobrý přítel, kolega a vynikající spisovatel Jaromír Jindra. Ten křtil rovněž novinku z nakladatelství Lirego, Případ krásné čarodějky, což je již pátý díl z jeho krásné série Paměti budějovického kata.


Kmotrem našich knížek byl Zdeněk Václav Zajíček alias BOHEMIANO. Ten knihy pokřtil a zároveň celou akci provázel svými písněmi, k nimž hrál na kytaru.

Za nakladatelství Lirego přijel i pan Jan Stopka s manželkou. Moc ráda jsem je opět po nějaké době viděla, jen škoda, že jsme neměli více času na popovídání.

Ráda bych všem návštěvníkům i hlavním aktérům touto cestou ještě jednou poděkovala, že přišli a zúčastnili se. Bez vás by křest nebyl takový, jaký byl. Zase budu dlouho vzpomínat na krásné chvíle.

A velký dík patří i oběma dámám knihovnicím, které akci perfektně nachystaly a pomohly s celkovou realizací.

Speciální dík pak patří knihovnici Janě Buchancové, která je vždy ochotná s nadšením sobě vlastním realizovat mé bláznivé nápady.


A o čem kniha Seznamka je?

Přečtěte si anotaci:

Setrvat ve vztahu, který už nám nic nedává, nebo získat svobodu a vkročit do nového života?

Pavla už tuto otázku vyřešila. Rozhodla se rozvést a žít sama se svými dvěma synky. Osamělost jí však dlouho nevydrží a ona zatouží po lásce. Na radu kamarádek si udělá profil na seznamce. Jenže najít ideálního partnera mezi množstvím beznadějných případů se zdá nemožné. Pavla prožívá někdy krušné, někdy trapné a někdy přímo bláznivé situace. Najde nakonec toho pravého? A najde ho opravdu na seznamce?

Humorný a lehce ironický příběh ze života je sice fikcí, ale mnohé situace se skutečně udály, ať už autorce, nebo jejím kamarádkám.


Seznamka je už nyní ke koupi u všech dobrých knihkupců a na stránkách nakladatelství Lirego. A brzy ji přidám i sem, do svého autorského e-shopu.

Vaše Sabina alias Anna Beatrix Bártová